ANIMAL FARM DRAAIBOEK

Ingelogd als:

PRODUCTIEDATUMOMSCHRIJVINGAFWERKINGSTATUSLINK
Animal Farm44-Fri-2024-11-01concept rekwisietenRegie - coordinator rekwisietennog afwerken
Animal Farm03-Sun-2025-01-19Ontwerp Decor klaarRegie - coordinator decornog afwerken
Animal Farm03-Sun-2025-01-19Ontwerp kleding klaarRegie - coordinator kledingnog afwerken
Animal Farm05-Sat-2025-02-01Ontwerp affiche klaarcoordinator publiciteitnog afwerken
Animal Farm09-Mon-2025-02-24Concept persbericht klaarcoordinator publiciteitnog afwerken
Animal Farm09-Sat-2025-03-01ontwerp belichting klaarcoordinator technieknog afwerken
Animal Farm09-Sun-2025-03-02affiche klaar + verspreidingcoordinator publiciteitnog afwerken
Animal Farm14-Tue-2025-04-01belichting klaarcoordinator technieknog afwerken
Animal Farm14-Tue-2025-04-01Callsheet makenBertnog afwerken
Animal Farm14-Sat-2025-04-05WerkdagAllennog afwerken
Animal Farm14-Sat-2025-04-05Decor klaarCoordinator decornog afwerken
Animal Farm14-Sat-2025-04-05Kleding klaarCoordinator kledingnog afwerken
Animal Farm14-Sat-2025-04-05Rekwisieten klaarCoordinator rekwisietennog afwerken
Animal Farm16-Mon-2025-04-14Persberichten verzendenSecretarisnog afwerken
Animal Farm16-Mon-2025-04-14Start voorverkoopWebmasternog afwerken
Animal Farm21-Thu-2025-05-22Generale repetitieAllennog afwerken
Animal Farm21-Fri-2025-05-23UitvoeringAllennog afwerken
Animal Farm21-Sat-2025-05-24UitvoeringAllennog afwerken
Animal Farm21-Sun-2025-05-25UitvoeringAllennog afwerken
Animal Farm22-Sat-2025-05-31Evaluatie - BBQBestuurnog afwerken